Overige commissies

Overige commissies

Barcommissie    
Jan Hogeveen 06-10097772 jtghogeveen@gmail.com
Erna van der Meer 06-52068124 ernavandermeer@t-mobilethuis.nl
     
F-Side     
Martijn van Luling  
Erna van der Meer  
Berend-Jan Bregman  
Jacqueline Verkerk  
Tara van Raavens  
Joost Nieuwenburg  
Commissie Onderhoud  
Jasper Zwarst (velden) 06-43358036 velden@vvwoubrugge.nl
Andre Köster 06-53599975 andrekoster@vvwoubrugge.nl
     
Commissie Financiën    
Ralph de Graaf 06-10209219 ralph_de_graaf@hotmail.com
Petra Keunen 06-10507190 facturen@vvwoubrugge.nl  
Ledenadministratie:    

Marlene v.d. Berg

 

ledenadministratie@vvwoubrugge.nl

     
Commissie PR en Sponsoring
Trienke Köster 06-55500904 sponsor@vvwoubrugge.nl

Jasper Zwarts 06-43358036
Andre Köster 06-53599975
Erna van der Meer 06-52068124
Gerben Schouten 06-53248606
   
Bordreclame - Shirtsponsoring - Advertentie Clubblad - Club TV - Banner Website
     
Commissie Seniorenvoetbal
seniorencommissie@vvwoubrugge.nl
     
Cindy van Schagen 06-11588326 cvanschagen@ziggo.nl
Peter van der Neut 06-14648435 petervdneut14@ziggo.nl
     
Technische Commissie
senioren:    
Fred van der Meer 06-27057252 fred@floritec.eu
     
Technisch Jeugd Coördinator:  
Vacant   tjc@vvwoubrugge.nl
     
Commissie Zaal
Aad van der Linde 06-10476641 aadvanderlinde@ziggo.nl
     
Scheidsrechter commissie
  scheidsrechters@vvwoubrugge.nl
     
Jan Kranenburg 06 12171213 jan.kranenburg@hotmail.com
Frank Dreef    
     
Aanstellen scheidsrechters:
Fred van der Weiden 06 11064807 JO19 t/m Senioren
Ineke van Rooijen 06 28082357 JO11 t/m JO17
     
Vertrouwenspersonen
   
Hans Grandia 06-25306635 hans.grandia@gmail.com
José Wilderink 0172-518692 (voorkeur)
06-20825899
jose.1953@live.nl
     
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!