Trainingsschema Juni 2020 - Voorbereiding 20/21

Trainingsschema Juni 2020 - Voorbereiding 20/21

Trainingsveld_ABCD.jpgDe voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen is begonnen. Vanaf dinsdag 2 juni t/m 26 juni gaan de jeugdspelers met de leeftijdscategorie trainen waarvoor zij het volgend seizoen uitkomen.

Kun je niet trainen dan moet je afzeggen bij de Hoofdtrainer van jouw leeftijdscategorie:

Woubrugge JO19 Henny Kluivers 06-25498099
Woubrugge JO17 Dennis Boer 06-39134149
Woubrugge JO15 Martijn van Luling 06-57880720
Woubrugge JO13 Joan Meijer 06-50127097 
Woubrugge JO11 Fred van der Meer 06-27057252
Woubrugge JO10 Barry Venker 06-27143217
Woubrugge JO9 Kelvin Hoogendoorn 06-40981299
Woubrugge JO8/JO7 Lex van Vliet 06-37166629
Woubrugge MO17 Dennis van Luling (a.i.) 06-52045201
Woubrugge MO13 Karen de Nooijer 06-27148996
Woubrugge MO11 Janet Griffioen 06-51799317

 


 

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Woubrugge JO7-1 9.30 - 10.30 Karen de Nooijer, Jeroen Jouvenaar
  • Polderflora veld
  • -
Woubrugge Ukken 9.30 - 10.30 Karen de Nooijer, Jeroen Jouvenaar
  • Polderflora veld
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Woubrugge JO8-1 17.30 - 18.30 Lex van Vliet
  • Trainingsveld AB
  • Carrousel
Woubrugge JO8-2 17.30 - 18.30 Lex van Vliet
  • Trainingsveld AB
  • Carrousel
Woubrugge JO9-1 17.30 - 18.30 Kelvin Hoogendoorn, Johan Vitters
  • Trainingsveld C
  • -
Woubrugge Keepers JO13/14/15/17-2 17.30 - 18.30 Thomas Piket
  • Trainingsveld C
  • -
Woubrugge MO15-1 17.30 - 18.30 Karen de Nooijer
  • Trainingsveld D
  • -
Woubrugge MO11-1 18.00 - 19.00
  • Polderflora veld
  • -
Woubrugge JO13-1 18.30 - 19.30 Joan Meijer, Martin de Rooij
  • Trainingsveld C
  • -
Woubrugge JO13-2 18.30 - 19.30 Marvin Kamping, Milko Zuijdendorp
  • Trainingsveld D
  • -
Woubrugge JO17-1 18.45 - 20.00 Dennis Boer
  • Trainingsveld
  • Gezamenlijke training met JO19-1
Woubrugge JO19-1 18.45 - 20.00 Henny Kluivers, Gerben Schouten, Peter Bekkering
  • Trainingsveld AB
  • Gezamenlijke training Spelers JO19 en JO17-1
Woubrugge VR1 19.45 - 20.45 Paul Everts, Bob Siebert
  • Trainingsveld AB
  • -
Woubrugge VR2 19.45 - 20.45 Paul Everts
  • Trainingsveld CD
  • -
Woubrugge JO17-2 20.30 - 21.45 Harry Gijzen
  • Trainingsveld AB
  • Start training op Polderfloraveld om 20.30. Daarna om 20.45 op veld 3

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Woubrugge JO15-1 17.30 - 18.30 Martijn van Luling
  • Trainingsveld CD
  • -
Woubrugge JO11-1 18.30 - 19.00 Fred vd Meer
  • Trainingsveld A
  • -
Woubrugge JO11-2 18.30 - 19.00 Dennis de Blanken
  • Trainingsveld B
  • -
Woubrugge JO15-2 18.30 - 19.30 Chris Verhoef
  • Trainingsveld CD
  • -
Woubrugge Keepers JO12/10 19.00 - 20.00 Matthijs van der Doef
  • Polderflora veld
  • -
Woubrugge Keepers Sel./JO17-1/19-1 19.30 - 20.30 Marco Gerrits
  • Veld 3
  • -
Woubrugge 1 20.00 - 21.15 Barry Buntsma
  • Veld 3
  • -
Woubrugge 2 20.00 - 21.15 Cees van Rooijen, Robert Vuisting
  • Trainingsveld CD
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Woubrugge JO10-1 17.30 - 18.30 Barry Venker
  • Trainingsveld CD
  • Carrousel
Woubrugge JO10-2 17.30 - 18.30 Barry Venker
  • Trainingsveld AB
  • Carrousel
Woubrugge JO10-3 17.30 - 18.30 Barry Venker, Richard Bek, Tim Vissers, Tijmen Hopman
  • Trainingsveld CD
  • Carrousel
Woubrugge MO11-1 17.30 - 18.30
  • Trainingsveld A
  • -
Woubrugge JO13-2 18.30 - 19.30 Marvin Kamping, Milko Zuijdendorp
  • Trainingsveld D
  • -
Woubrugge MO15-1 18.30 - 19.30 Karen de Nooijer
  • Trainingsveld C
  • -
Woubrugge JO19-1 18.30 - 19.45 Henny Kluivers, Gerben Schouten, Peter Bekkering
  • Trainingsveld AB
  • -
Woubrugge VR1 19.45 - 20.45 Paul Everts, Bob Siebert
  • Trainingsveld AB
  • -
Woubrugge VR2 19.45 - 20.45 Paul Everts
  • Trainingsveld CD
  • -
Woubrugge 5 20.30 - 21.30
  • Trainingsveld AB
  • -
Woubrugge JO17-2 20.45 - 21.45 Harry Gijzen
  • Trainingsveld CD
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Woubrugge JO15-1 17.30 - 18.30 Martijn van Luling
  • Trainingsveld CD
  • -
Woubrugge JO17-1 17.30 - 18.30 Dennis Boer
  • Trainingsveld AB
  • -
Woubrugge JO13-1 18.30 - 19.30 Joan Meijer, Martin de Rooij
  • Trainingsveld AB
  • -
Woubrugge JO15-2 18.30 - 19.30
  • Trainingsveld CD
  • -
Woubrugge 1 19.30 - 20.30 Barry Buntsma
  • Veld 3
  • -
Woubrugge 2 19.30 - 20.30 Cees van Rooijen, Robert Vuisting
  • Trainingsveld CD
  • -
Woubrugge VE1 19.30 - 20.30 Paul Everts
  • Veld 2
  • -
Woubrugge 3 20.30 - 21.30 Paul Everts
  • Veld 3
  • -
Woubrugge 4 20.30 - 21.30 Paul Everts
  • Veld 3
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Woubrugge JO10-1 17.30 - 18.30 Barry Venker
  • Trainingsveld AB
  • Carrousel
Woubrugge JO10-2 17.30 - 18.30 Barry Venker
  • Trainingsveld CD
  • Carrousel
Woubrugge JO10-3 17.30 - 18.30 Barry Venker, Richard Bek, Tim Vissers, Tijmen Hopman
  • Trainingsveld AB
  • Carrousel
Woubrugge JO8-1 18.00 - 19.00 Lex van Vliet
  • Trainingsveld CD
  • Carrousel
Woubrugge JO8-2 18.00 - 19.00 Lex van Vliet
  • Trainingsveld CD
  • Carrousel
Woubrugge JO9-1 18.00 - 19.00 Kelvin Hoogendoorn
  • Trainingsveld D
  • -
Woubrugge JO11-1 18.30 - 19.30 Fred vd Meer
  • Trainingsveld A
  • -
Woubrugge JO11-2 18.30 - 19.30 Sander de Graaf
  • Trainingsveld B
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!